میکاپ عروس

  • 0 نظر
  • 683 بازدید
  • شنبه 27 بهمن 1397

میکاپ عروس
میکاپ عروس
5 از 5 بوسیله 4 رای
جدید ترین متد های میکاپ پایه در سالن زیبایی تیفانی لانژ با کادری مجرب

همه خانم ها دوست دارند  بسیار زیبا نمایان شوند.

 

اگر در آستانه جشن عروسی قرار دارید و تمایل دارید درباره شیوه های زیبایی بیشتر بدانید در این بخش چند تکنیک خوب میکاپ را یاد بگیرید. این تکنیک ها از آموزش های برترین آرایشگران هستند .
برای داشتن یک گریم صورت عروس خیره کننده و طبیعی باید یکسری اصول را بدانید و بکار ببرید.تیفانی عروس خانم ها و آرایشگران را به خواندن این نوشته دعوت می کند. با ما همراه باشید…

نکات مهم در آرایش عروس

پنکیک چون خشک است می تواند به پایداری آرایش شما کمک کند، مثلا اگر زیر سایه چشم پنکیک بزنید سایه تکان نمی خورد و همان طرح اولیه خود را حفظ می کند، البته پودرهایی هم با نام پودرهای فیکس در بازار وجود دارد که مسلما بیشتر از پنکیک می تواند آرایش شما را پایدار کند، مثلا اگر به هر دلیل ابروی تان خالی شده است، ناگزیر آن را کشیده اید، می توانید روی آن پودر فیکس بزنید تا ماندگارتر شود و مدام مجبور به تجدیدش نباشید.

برای رسیدن به یک آرایش خیره کننده و اروپایی، یک سایه خالص و صورتی روی پلک های خود بکشید، رنگ را در گوشه های بیرونی تشدید کنید؛ این کار باعث کشیده و حالت دار شدن چشم ها می شود. بعد نوبت به کشیدن خط چشم می رسد، ریمل، مژه ای ساده اما پُر بگذارید و قاب دور ابرو را بکشید. خط لب بکشید به گونه ای طبیعی که لب ها را هم درشت تر کند و در نهایت از رژ لب استفاده کنید.

سعی کنید تکنیک سایه روشن و کانتور را یاد گرفته و در این کار حرفه ای شوید. به کار بردن این تکنیک باعث ظریف تر شد بینی، برجسته شده گونه ها و رفع نواقص صورت شده و زیبایی های چهره را بیشتر نمایان می کند.

از رنگ صورتی برای رژ لب و رژ گونه استفاده کنید و کمی سایه قهوه ای برای گوشه چشم استفاده کنید.
برای گوشه داخلی چشم ها از سایه صدفی یا کرم رنگ استفاده کنید.
روی گونه ها در نهایت از یک رژ گونه براق استفاده کنید.

استفاده از رنگ دودی و برنز برای سایه و رژ گونه خیلی کلاسیک و مختص سلیقه های منحصر به خودش است. استفاده از رنگ طلایی برای این سبک آرایش را جذاب تر خواهد کرد.

سعی کنید یک روز قبل از عروسی صورت خود را لایه برداری کنید تا صورت از سلول های مرده پوست تمیز شود و کرم پودر بهتر روی پوست بنشیند و آرایش تمیز و طبیعی از آب در آید.

اگر می خواهید از لنز رنگی استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که چشم ها به لنز حساسیت نشان نمی دهند، اگر نمی دانید روز قبل به پزشک مراجعه کرده و از قطره چشمی ضد حساسیت استفاده کنید.

رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید هر قدر ابرو طبیعی تر باشد زیباتر خواهید بود. باید آرایش در تضاد با رنگ لباس را انتخاب کنید و در کل آرایش شما باید سازگار با رنگ لباس و متفاوت از روزهای دیگر باشد. آرایشی داشته باشید که هیچ گاه از مد نیافتد زیرا عکس ها را تا آخر عمر مرور می کنید، پس از مدها بپرهیزید.

  میکاپ نامزدی -1   میکاپ نامزدی -2

سایه‌ها

رنگ دار کردن پشت پلک‌ها که بسته به رنگ و فرم زدن آن انواع مختلفی دارد. در بیشتر اوقات سایه فقط در برآمدگی پلک کار می‌شود. قلم‌ها و اسفنج‌ها نقش کلیدی در آرایش شما بازی می‌کنند. قبل از شروع میکاپ، از مرطوب‌کننده مناسب پوستتان استفاده کنید.

استفاده صحيح از خط چشم، زيبايي چشمان را چندين برابر مي كند و باعث می شود مژه ها ضخيمتر به نظر آيند.

 با انجام مراحل پایه گریم سعی می کنیم این تعادل رو به زیبا ترین بالانس برسونیم، مثلا مدل بینی بزرگ با چشم های کوچک باید با انجام گریم بینی رو کوچکتر از حالت اولیه و چشم ها رو بزرگتر از حالت اولیه نشون بدیم.  همیشه به تعادل صورت بیشترباید اهمیت داد زیرا از تعادل خارج شدن کار رو خراب می کنه.

نمونه ای از میکاپ و گریم های پایه و عروس تیفانی

  میکاپ پایه -1   میکاپ پایه -2   میکاپ پایه -1

 نمونه کارهای میکاپ پایه تیفانی را مشاهده کنید

تماس با ما


آموزش های تیفانی

بیشتر >>