براشینگ مو

 • 0 نظر
 • 1046 بازدید
 • یکشنبه 28 بهمن 1397

براشینگ مو
براشینگ مو
4.17 از 5 بوسیله 6 رای
جدید ترین روش های براشینگ مو در سالن تخصصی تیفانی لانژ

براشینگ مو

عمل حالت دادن مو به وسیله ی برس و حرارت٬ براشینگ گفته می شود . در حقیقت سشوار برای حالت دادن یا خشک کردن موی سر پس از استحمام به کار می رود. سشوار را به موی سر خود نزدیک نکنید. باید توجه داشت که همواره سشوار در فاصله 30 سانتی متری مو ها نگه داشته شود. برای براشینگ از برس های فلزی استفاده کنید تا کارایی بهتری داشته باشند. باید موهایتان کاملا خشک شده باشند. برای اینکه کار براشینگ را به راحتی انجام دهید، موها را به دسته های بیشتری تقسیم کنید.
براشینگ موها را کاملا مرتب و خوش حالت می کند و با حجمی که در لایه های مو ایجاد می کند، زیبایی آن را چندیدن برابر می کند. براشینگ در واقع به معنای شانه زدن موهاست، اما این کار را همراه با حرارت سشوار انجام می دهند تا موها صاف یا حالت دار شوند که بستگی به نحوه سشوار کشیدن دارد. براشینگ موها را کاملا مرتب و خوش حالت می کند و با حجمی که در لایه های مو ایجاد می کند، زیبایی آن را چندیدن برابر می کند. بعد از شستشو و آبگیری موها با حوله، موهای بالا و جلوی سر را جدا کنید و با کلیپس روی سر ببندید. حالا موها پایین و پشت را هم به دو قسمت تقسیم کنید و هر طرف را به یک سمت سر هدایت کنید.
مراقب باشید که هرگز روی موهای سشوار کشیده آب نریزید و یا در محیط مرطوب قرار نگیرید زیرا رطوبت سبب وز شدن موها می شود. بعد از براشینگ، حالت موها را ثابت كنید. برای این كار سرتان را دولا كنید تا جلوی موهایتان پایین بریزد یا از پشت آنها را آزاد خیلی ملایم به سمت چپ و راست حركت دهید. در همین حالت از دور کمی تافت روی نوك موهای سشوار كشیده بزنید. قبل از سشوار هم بهتر است از سرم دو فاز كه دارای كراتین است، استفاده كنید.

خدمات رنگ مو آسیبی به مو می رساند؟

نمونه هایی از براشینگ مو تیفانی

 براشینگ مو -4  براشینگ مو -3  براشینگ مو -2  براشینگ مو -1

سشوار کشیدن سه حالت دارد

همه مو را به زیر سشوار می کنیم
همه موها را از رو سشوار می کنیم.
موها را تا قسمتی از زیر و نوک آنها را به طرف بیرون سشوار می کنیم
توجه داشت که همواره سشوار در فاصله 30 سانتی متری مو ها نگه داشته شود. برس های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب ترین هستند و بهترین شکل را به موهای تان خواهند داد.

نمونه ای از براشینگ مو تیفانی

انواع براشینگ مو

براشینگ موهای کوتاه

اگر موهایتان کوتاه و کم پشت است بهترین راه حجم دادن به مو و بلند کردن آن بوسیله دستگاه های فرم دهنده مثل سشوار، اتومو و… می باشد هماهنگی فرم صورت با فرم مدلی که می خواهید مهم است در براشینگ موهای کوتاه برس های فلزی تاثیر بیشتری دارند.

براشینگ موی بلند و متوسط

برای این نوع براشینگ در دوحالت می توانید سشوار بکشید سشوار از داخل یا سشوار از بیرون بعد از انتخاب نوع مدل موها را به چهار قسمت تقسیم بندی کنید برای راحتی کار از سایز بزرگ برس های گرد و تخت اینکار را به راحتی انجام بدید.

براشینگ موی فر

اگر موهای مجعد و وزی دارید و می خواهید این وزی از بین برود بهتر است از اسپری های دو فاز استفاده کنید و از سشوار کم قدرت استفاده کنید.
همچنین از مدل براشینگ مجلسی مخصوص مهمانی ها و براشینگ مو عروس برای آراستگی بیشتر در جشن عروسی تان بهره ببرید.

براشینگ کرلی (کرلی همون فر)

کرلی کردن مو در آرایشگری یعنی وقتی مو را با اتو حالت میدهید به این کرلی کردن میگویند.

شینیون مو یا کرلی؟؟ کدام یک بهتر است؟؟

براشینگ کرلی سه حالت داره

با اتو مو رو کرل (فر) میکنید که بهش آیرون میگویند.
با برس گرد
با بیگودی

 کرلی مو -1  کرلی مو -4  کرلی مو -3  کرلی مو -2  کرلی مو -1

کرلی کردن با اتو مو بهتره است یا با بابلیس

موهایی که خیلی بلند هستند و قد بلندی دارند بهترین ابزار براش بابلیس میباشد حتما از بابلیس استفاده کنید

چون وقتی از اتو استفاده میکنید هم خیلی سخت اینکار انجام میشه و هم کشش مو که به مو ایجاد میکنید باعث میشه که پف مو بخوابد و کار قشنگی از آب در نیاد

برای موهایی که کوتاه هستند و قد متوسط و کوتاهی دارند اتو خیلی خوبه و خوب جواب مبده و فر های قشنگی میشه در آورد.

برای حالت دادن اول با محلول اب و ژل سشوار کنید سپس موها رو با بیگودی چسبی بیگودی بپیچید نیم ساعت زیر سشوار بماند و بعد دربیارید منتظر شوید تا خنک شود بعد باز کنید.

مو ها رو اگر میخواهید به بیرون حالت دهید به همون بیرون بپیچید.

حتما باید از اتویی استفاده شود که سرامیکی باشد و گرنه به درد نمیخوره و نمیشه مو را کرلی کرد و به موی اسر اسیب وارد میشود.

 

تماس با ما


آموزش های تیفانی

بیشتر >>