خدمات مژه

 • 10 نظر
 • 211 بازدید
 • سه شنبه 06 خرداد 1399

خدمات مژه
خدمات مژه
5 از 5 بوسیله 1 رای
اگر می خواهید چشمانی زیبا و پر فروغ داشته باشید، خدمات مژه تیفانی را از دست ندهید، بر آنیم تا مسیر روشنایی را از چشمان شما گذر دهیم.

خدمات مژه تیفانی

خدمات مژه تیفانی شامل: اکستشن مژه (دائمی، موقت، ابریشمی،عروسکی و...)، بن مژه، لیفت و لمینت مژه و... می باشد برای زیبایی هر چه تمام تر چشم هایتان با ما تا انتها همراه باشید...

كاشت مژه دائمي

در روش اکستشن مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی طبیعی با دوام مخصوصی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند.در کاشت موقت مژه ها یک هفته دوام می آورند. این نوع کاشت به دلیل چسبی که استفاده می شود، ماندگاری تقریبا خوبی دارند، کاشت مژه دائمی در روش اکستنشن به این معنا نیست که به هیچ عنوان مژه های شما نمی افتد، منظور ماندگاری بالا آن است، اما اگر روش های کاشت مژه دائمی را می خواهید روش میکروسرجری را از دست ندهید.

معمولا برای هر چشم می توان از 40 تا 60 مژه استفاده کرد.جنس مژه های مخصوص اکستنشن می تواند از موی انسان، موی سمور، موی اسب، فیبرهای مصنوعی یا ابریشم باشد. استفاده از موی حیوانات برای این کار توصیه نمی شود زیرا ما نمی توانیم از پاکیزه و استریل بودن آن اطمینان حاصل کنیم. علاوه براین مژه های تولید شده از موی حیوانات احتمال حساسیت را بالا می برند.

خدمات مژه تیفانی را مشاهده کنید

 اکستنشن مژه -5  اکستنشن مژه -4  اکستنشن مژه -3  اکستنشن مژه -2  اکستنشن مژه -1

کاشت مژه والیوم

به هر تار از مژه طبیعی سه تار مژه ابریشمی که از مژه کلاسیک سبک تر است اکستنشن میشود که حجم و دوام بیشتری دارد، به این روش کاشت مژه والیوم گفته میشود...

اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار میگرفت در این روش در روی هر تار مژه طبیعی دو تا پنج تار مژه مصنوعی قرار میگیرد.با استفاده از این روش مژه شما حجیم تر نشان داده خواهد شد. و اکستنشن مژه والیوم سبک تر است و دوام بیشتری دارد.

خط چشم/بن مژه تیفانی را مشاهده کنید.

 اکستنشن والیوم -1  اکستنشن والیوم -2  اکستنشن والیوم -3

کاشت مژه ابریشمی

زیبایی چشم ها با زیبایی چهره رابطه ی مستقیمی دارد به همین دلیل برای این که زیبا به نظر برسید باید به زیبایی چشم ها توجه زیادی را داشته باشید. کاشت مژه ابریشمی و روش های این چنینی روش هایی هستند که ادعا میکنند با استفاده از آن ها میتوانید زیبایی تان را تا حد زیادی افزایش دهید.

 کاشت مژه ابریشمی تیفانی -1  کاشت مژه ابریشمی تیفانی -2  کاشت مژه ابریشمی تیفانی -3

لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه به معنای فر و حالت دار کردن مژه می باشد. لمینت اصلا مژه را فر نمی کند ولی در همان حالتی که مژه ها هستند ضخیمتر میشوند. اگر مژه خودش کمی حالت فر داشته باشد چون رنگ مشکی استفاده می شود و مژه را بلندتر می کند به صورت خودکار مژه فرتر دیده می شود.

در فرآیند لمینت مژه، مهمترین و اولین کار اشباع کردن کراتین موهای مژه است. کراتین که یک پروتئین مقاوم می باشد، یکی از اجزای مو و پوست بدن شما است. در طی مراحل کار ابتدا چربی ها و آلودگی های مژه ها را پاک می کنندو آن را کاملا تمیز می نمایند.

سپس تکنسین سرم تغذیه مو را اعمال می کند. این سرم شامل مجموعه ای از عناصر مفید است. گاهی اوقات هم می توان ویژگی های رنگی آن را تعیین کرد، که بنا بر انتخاب خودتان توناژ رنگ را می توانید انتخاب کنید.

در صورتی که رنگ اصلی به قدر کافی اشباع باشد، می توانید از همان رنگ طبیعی آن استفاده کنید. در مرحله نهایی، کراتین قرار می گیرد، که موجب تقویت حجم و استقامت مو هم می شود.

لمینت هم با ژلاتین صورت می گیرد و هم با کراتین. استفاده از ژلاتین دوام کمتری دارد. اغلب توصیه می شود از لمینیت کراتین استفاده کنید. ترکیب دارویی آن برای هر مویی به کار می رود.

لیفت و لمینت مژه تیفانی را مشاهده کنید

عوارض لمینت مژه

برخی از عوارضی که ممکن است افراد با آن روبرو شوند عبارتست از:

خارش در غشاء چشم

وارونه شدن موی مژه

پوشش مژه

واکنش آلرژیک به شکل قرمزی چشم

بی نظمی در ساختار مژه ها

این علائم به طور عمده در زنانی دیده می شود که توصیه های عمومی مربوطه را نادیده گرفته اند و یا این که کار را به دست کسی سپرده اند که از تخصص کافی برخوردار نبوده است.

آموزش اکستنشن مژه

در تیفانی آموزش اکستنشن مژه را ببینید، فرا بگیرید، انجام دهید...!

 

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

شیدا :

لیفت مژه هم انجام میدید هزینش چه قیمته

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله انجام میدیم برای اطلاع از هزینه ها با سالن تماس بگیرید

  0 0

ندا :

بن مژه مثل خط چشم میمونه ؟

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم ظرافت های خاص خودشو داره

  0 0

سید نازنین :

برای خدمات مژه مدل میگیرید

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم برای اطلاع با سالن تماس بگیرید

  0 0

ati :

کاشت مژه دائمی مثل کاشت مو طبیعی میشه ؟

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم

  0 0

سمانه :

لیفت مژه انجام دادیم میشه کاشت هم انجام داد

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم مشکلی نداره

  0 0

  چهارده     +   =   سی و یک  

آموزش های تیفانی

بیشتر >>