خدمات ناخن

 • 0 نظر
 • 177 بازدید
 • دوشنبه 12 خرداد 1399

خدمات ناخن
خدمات ناخن
3.83 از 5 بوسیله 3 رای
خدمات ناخن تیفانی لانژ شامل کاشت ناخن، ژلیش ناخن، کاشت پودر ناخن، مانیکور و پدیکور و... هست که با رعایت اصول بهداشتی و توسط اساتیدکاربلد انجام میشود، در ادامه همراه ما باشید.

کاشت ناخن در تیفانی

کاشت ناخن در تیفانی به چند صورت ژلیش، کاشت ژل، کاشت پودر، کاشت پودر با فرمر،مانیکور و پدیکور و... می باشد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

کاشت ناخن پودری

یک کاشت خوب کاشتی است که علاوه بر، داشتن ظرافت و زیبایی باید دوام و استحکام بالایی نیز داشته باشد. پیشنهاد ما به شما جهت انتخاب نوع کاشت ناخن بر حسب کار و مشغله شما متفاوت است. اگر شما شخصی هستید که کارها را با عجله انجام می دهید برای شما کاشت ناخن به روش پودر (اکرلیک) پیشنهاد می شود.

 کاشت پودر ناخن -4  کاشت پودر ناخن -3  کاشت پودر ناخن -2  کاشت پودر ناخن -1

کاشت پودر ناخن بهتر هست یا ژل؟ کدوم یک رو انتخاب کنیم؟

ژلیش ناخن طبیعی

لاک‌های موقت که به نام ژلیش معروف شده‌اند، در واقع همان لاک کلاسیک هستند که با ژل اکریلیک مخلوط شده است. این نوع لاک بعد از گذاشته شدن روی ناخن باید با اشعه UV خشک شود.  این روش از کم‌خطرترین روش‌های کاشت ناخن به شمار می‌رود و نسبت به روش‌های دیگر که در آن‌ها از چسب استفاده می‌شود آسیب کمتری به ناخن وارد می‌شود و می توان روی ناخن طبیعی هم آن را اعمال کرد.

 ژلیش ناخن تیفانی -1  ژلیش ناخن تیفانی -2  ژلیش ناخن تیفانی -3

ژلبش ناخن و مزایای آن،انواع آن چیست؟

لاک ژل چیست

همانطور که گفتیم لاک‌ ژل های موقت که به نام لاک ژلیش معروف شده‌اند، در واقع همان لاک کلاسیک هستند البته با دوام و کیفیت بهتر که با ژل اکریلیک مخلوط شده است. محصول فوق حرفه ای است که در سه مرحله روی ناخن اجرا می شود و توسط دستگاه (لامپ مخصوص LED یا UV) خشک می شود مزیت لاک ژل این است که بدون لب پر شدن و پاک شدن می توان بیشتر از ۲۱ روز روی ناخن دارای کاشت و ۲۱ روز روی ناخن طبیعی ماندگار باشد.

آموزش ژلیش ناخن طبیعی

می توانید در کلاس های آموزشی سالن تیفانی حضور داشته باشید، یاد بگیرید، کسب درآمد کنید، ما در تیفانی برآنیم هر کس بیوتی خودش باشد...!

مانبکور و پدیکور سالن تیفانی

مانيكورناخن

بسیاری از افراد به مانیکور و آرایش ناخن‌های دست خود علاقه بسیاری دارند و هر چند وقت یک‌بار، سری به سالن‌های خدمات مانیکور و البته پدیکور (آرایش ناخن‌های پا) می‌زنند. مانیکور به ناخن‌هایتان زیبایی می‌بخشد. اگر شما هم به زیبایی ناخن‌هایتان اهمیت می‌دهید، با سالن تیفانی همراه باشید.

نمونه هایی از مانیکور و پدیکور سالن تیفانی را مشاهده کنید

فرق مانیکور و پدیکور

یک مانیکور حرفه‌ای بر پایه‌ی تمیز کردن و استفاده از لوسیون‌هایی است که به طور کامل پوست را پاکسازی (Exfoliate) می‌کند. این عمل باعث می‌شود هر نوع آلودگی و سلول‌های مرده از پوست پاک شده و دست‌ها تمیز، نرم و بدون چروک شوند.

پدیکور حرفه‌ای نیز مانند مانیکور، پوست را پاکسازی کرده و همچنین هر قسمت پینه بسته و سختی که در کف پا باشد را تمیز و حذف می‌کند. این کار نه تنها باعث زیباتر شدن پا می‌شود، بلکه توزیع وزن روی آن‌ها را نیز راحت‌تر می‌کند.

 مانیکور و پدیکور -4  مانیکور و پدیکور -3  مانیکور و پدیکور -2  مانیکور و پدیکور -1

برای مشاهده دیگر خدمات تیفانی با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  7     +   =   38  

آموزش های تیفانی

بیشتر >>