خدمات پوست تیفانی

 • 10 نظر
 • 1601 بازدید
 • دوشنبه 15 اردیبشت 1399

خدمات پوست تیفانی
خدمات پوست تیفانی
2.5 از 5 بوسیله 2 رای
ما در تیفانی خدمات پوستی رو ارائه می دهیم، تا شما پوستی جذاب،گیرا و بی نقص داشته باشید.

خدمات پوست تیفانی

خدمات پوست تیفانی شامل پاکسازی پوست با ماساژ، کرم پودر درمانی، وکس صورت، اپیلاسیون و... می باشد. که در زیر به اختصار آن ها را توضیح می دهیم.|

درمااِف یا اتوی صورت چیست؟

درمااِف یا اتوی صورت یک روش درمانی توسط دستگاه اولتراسونیک می باشد. درمااِف یک روش کم خطر ولی مفید است. در این دستگاه از امواج صوتی سطح بالا برای نفوذ به سطوح زیرین سطح پوست استفاده شده است. فرستادن این امواج صوتی باعث بالا بردن کلاژن سازی صورت، ترمیم عضلات صورت، افزایش گردش خون، کاهش پف و تورم صورت و کمرنگ سازی چین و چروک های ریز، مستحکم کردن پوست شل، از بین بردن پف یا افتادگی پلک ها، درمان سطحی سلولیت، بهبود آکنه، درمان منافذ بزرگ پوست، کمرنگ کردن سیاهی زیر چشم ها، کک و مک و لکه های ناشی از پیری و حتی از بین بردن جای زخم استفاده می شود.

 درمااف -5  درمااف -4  درمااف -3  درمااف -2  درمااف -1

نحوه استفاده از درمااِف صورت

در ابتدا بهتر است بدانید که این فرآیند ایمن، بی خطر و آسان است و برای افرادی که بیماری های پوستی دارند هم قابل استفاده است و خطری را در پی ندارد. در استفاده از این دستگاه هرچه فرکانس اولتراصوت کمتر باشد. امواج به لایه های بیشتری در زیر پوست نفوذ می کند. بنابراین 1 مگاهرتز برای پوست کل بدن به کار می رود که لایه ها، بافت ها و عضلات ضخیم تر و قوی تری دارند. و حالت 3 مگاهرتز برای صورت که بافت و عضلات ظریف تری دارد به کار می رود و حالت 5 مگاهرتز برای نواحس بسیار حساس تر و پوست نازک تر به کار می رود مثل پوست اطراف چشم. هنگامی که امواج فراصوت وارد بدن می شود بدن با واکنش های متفاوتی رو به رو می شود. این امواج توسط عضلات، تاندون ها واستخوان ها جذب می شوند. کلیه این مراحل باعث افزایش دمای بافت‌های مجاور می‌شود. این نیز به نوبه خود منجر به افزایش اکسیژن مورد نیاز سلول‌ها شده و در نهایت به دفع مواد زاید کمک می‌کند.

درمان پاکسازی پوست با درما اف تیفانی


مزایای درمااِف صورت

اولتراسونیک جایگزین بسیار مناسبی جهت لایه برداری با لیزر، پیلینگ صورت، تزریق کلاژن و بوتاکس و کلیه ی خدمات تهاجمی است که در کلینیک زیبایی در کرج و تهران و سایر کلینیک ها جهت بازسازی و جوانسازی پوست انجام می شود. باید توجه داشت که این درمان در بلند مدت جوابدهی مناسبی دارد و یک شبه نتیجه ای حاصل نمی شود. تاثیرات این درمان به مرور به شرح زیر است: تحریک گردش خون، جداسازی آرام سلول های مرده پوست، افزایش متابولیسم سلولی، پاکسازی مواد سلولی، کاهش چین و چروک، رفع افتادگی و پف چشم ها، درمان اکنه و کک و مک، روشن کردن سیاهی اطراف چشم، رفع ظاهر سلولیت بافت ها و کاهش جای زخم و رفع چین و چروک و بسیار موارد دیگر که با درمااِف صورت قابل درمان هستند.

نمونه هایی از درما اف پاکسازی پوست تیفانی

 خدمات پوست تیفانی -1  خدمات پوست تیفانی -2  خدمات پوست تیفانی -3

مزو وایت چیست؟

مزو وایت را می توان یکی از آخرین ابداعات شرکت های زیبایی برای درمان تیرگی یا روشنی پوست دانست. این تکنولوژی جدید که به عنوان کرم پودر دائمی نیز شناخته می شود، امروزه بسیار فراگیر شده است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که مزو وایت چیست و چرا استفاده از مزو وایت می تواند برای تغییر دائم رنگ پوست بهترین گزینه پیش رو باشد. همچنین فواید و عوارض استفاده از این تکنولوژی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مزووایت درمانی دائم برای از بین بردن تیرگی یا روشنی پوست است که دوامی دوازده ماهه داشته و طول درمان خاصی ندارد. در واقع این روش درمانی در طول مدت یک ساعت می تواند کاری کند که شما در طول مدت یک سال پوستی شفاف و عاری از هرگونه لک داشته باشید. تحقیق در مورد تولید این سرم در سال 2010 توسط یک شرکت لهستانی آغاز شد و در سال 2013 در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی استرالیا رونمایی شد. از این روی می توان گفت که مزووایت یک روش درمانی جدید است که بر روی پوست های مختلف استفاده شده و نتیجه بسیار مثبتی داشته است. استفاده از مزووایت برای کسانی که به هر دلیلی رنگ پوست روشن تری می خواهند توصیه می شود. این روش درمانی تنها در چند دقیقه با ماندگاری دائمی انجام می شود.
 مزو وایت -4  مزو وایت -3  مزو وایت -2  مزو وایت -1

نمونه ای از مزو وایت در تیفانیLED تراپی در تیفانی برای پوست

 LED تراپی -3  LED تراپی -2  LED تراپی -1

و در نهایت ویدئویی از این خدمت پوست تیفانی

 پیشنهاد می کنیم از خدمت احیا و تقویت مو تیفانی دیدن فرمایید

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

سارا :

ببخشید این led تراپی اشعه داره بعد اونوقت برای بدن ضرر نداره

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

نه عزیزم

  0 0

فریبا :

برای پاکسازی پوست صورت درما اف تاثیر داره ؟

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم تاثیر داره

  0 0

فریبا :

چند جلسه باید بیاییم که جواب بگیریم ؟

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

حداقل 5جلسه تاثیرشو میتونید ببینید

  0 0

samaneh :

برای جوش های زیاد صورتم بایید 5 جلسه بیاییم

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

عزیزم حداقل 5جلسه شما که صورتت جوش زیادی داره مسلما باید بیشتر بیایید که تاثیر داشته باشه

  0 0

nadia :

وکس صورتم انجام میدید ؟

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم

  0 0

  +     بیست و یک   =   چهل و هفت  

آموزش های تیفانی

بیشتر >>