خط چشم / بن مژه

 • 8 نظر
 • 4334 بازدید
 • پنج شنبه 21 آذر 1398

خط چشم / بن مژه
خط چشم / بن مژه
3.82 از 5 بوسیله 48 رای
با سالن تیفانی لانژ همراه باشید تا چشمانی زیبا و جذاب داشته باشید.

خط چشم

کشیدن خط چشم نسبت به بقیه کارهای آرایشی صورت کمی سخت تر است یا حداقل برای افرادی که عادت به کشیدن آن ندارند واقعا مشکل است.همیشه بعد از چند بار کشیدن و پاک کردن به مدل دلخواه و حالت قرینه می رسند، تاتو خط چشم خط نازکی است که در بالای مژه ها کشیده می شود و با توجه به سلیقه افراد در مدل های مختلف قابل اجراست که باعث زیبایی دائمی چشم می شود. از تاتوی چشم می توان برای رفع نقص هایی چون افتادگی چشم، افتادگی پلک، آسیب و جراحت و … استفاده کرد.

اگر چشمان درشتی دارید

تاتو خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است و چشمان شما جذابتر می کند البته اگه می خواهید چشمانتان کوچکتر و گردتر نمایش داده شود بهتر است از تاتو خط مژه که در داخل چشم کشیده می شود استفاده کنید(بهتر است پهنا و اندازه تاتو خط چشم را کمتر از حالتی که به صورت عادی آرایش می کنید انتخاب کنید.)

نمونه ای از خط چشم تیفانی 

 خط چشم-بن مژه -1  خط چشم-بن مژه -2  خط چشم-بن مژه -3  خط چشم-بن مژه -4  خط چشم-بن مژه -5  خط چشم-بن مژه -6

ویدئویی از آن:

 اگر چشمان گود رفته دارید

یک  تاتو خط چشم باریک و ظریف می تواند چشمان شما را زیباتر نشان دهد (تاتو خط مژه چشمان شما را کوچکتر نشان می دهد بنابراین گزینه مناسبی برای شما نیست.)

اگر چشمانی از حدقه بیرون زده دارید

یک تاتو خط چشم پهن در بالای پلک ها می تواند چشمان شما را زیباتر نشان دهد (بهتر است پهنا و اندازه تاتو خط چشم را کمتر از حالتی که به صورت عادی آرایش می کنید انتخاب کنید.)

اگر چشمان ریزی دارید

برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن؛ چون به‌طور کلی وقتی تاتو خط چشم پایین را انجام می دهید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند.

اگر چشمان با فاصله دارید

بهتر است از خط‌چشم‌های گوشه‌دار استفاده کنید، یعنی خط‌چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید  این کار باعث می‌‌شود فاصله میان چشم‌های شما کمتر خودش را نشان دهد چون تاتو خط‌ چشم این فاصله را می‌پوشاند.

اگر چشمانی نزدیک به هم دارید

شما نباید تاتو خط‌ چشم‌ تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط‌چشم نیمه استفاده کنید یعنی از نصف پایانی یا یک سوم انتهایی آن خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم‌ها بیشتر جلوه کند.

 اگر چشمان گردی دارید

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید در ضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده‌تر به‌ نظر برسد و گردی آن را بپوشاند.

در زیر نمونه ای از خط چشم کار تیفانی رو بر روی چشمان زیبای مشتری خوبمون می بینید:

از خدمات مژه تیفانی دیدن کنید

بن مژه

در تاتوی بن مژه رنگ دانه ها بین مژه ها بر روی خط مژه تزریق شده و باعث می شود مژه‌ها پرتر، سیاه تر و ضخیم تر دیده شود. تاتوی بن مژه چشم ها را خوش حالت می کند و از بی رنگی در می آورد.

برخی افراد طرفدار خط چشم نیستند مخصوصا اگر بخواهند آن را تاتو کنند اما تکنیک بن مژه به دلیل اینکه مدل خاصی ندارد و فقط باعث جذاب تر شدن چشمان شما می شود مورد علاقه این افراد است. افرادی که چشمان بی حالتی دارند و یا عادت به کشیدن خط چشم درون پلک خود را دارند. افرادی که می خواهند چشمانی جذاب داشته باشند.چون با پر رنگ شدن خط مژه چشمها گیرا تر خواهند شد. حتی مناسب افرادی که عادت به ریمل زدن هم دارند مناسب است.

نمونه هایی از بن مژه تیفانی 

 خط چشم/ بن مژه -4  خط چشم/ بن مژه -3  خط چشم/ بن مژه -2  خط چشم/ بن مژه -1

برخی پوست ها خیلی رنگ پذیری سختی دارند یا افرادی با پوست های چرب ریزش رنگ زیادی دارند.اما عواملی مثل پریود بودن،دوران حاملگی، استفاده از مشروبات الکلی زیاد و سیگار کشیدن،استفاده از قرص های قوی برای اعصاب … تاثیر کاملا مستقیم در رنگ ناپذیری دارند.

نمونه کاری از تیفانی

بعد از بن مژه حتما باید از پمادهای چشمی مخصوص استفاده کرد. تا ۳ روز با این پمادهای مخصوص قسمت پوستی مژه ها را چرب نگه دارید و تا جای امکان تا ۳ روز به آن آب نزنید.

 تاتوی بن مژه با توجه به اینکه نزدیک چشم انجام می شود، اگر تاتو کار حرفه ای نباشد به چشم آسیب جدی می‌ رسد.

ویدئویی از بن مژه تیفانی

اگر به دنبال رنگ موی خوب برای موهاتون هستید، خدمات رنگ مو سالن تیفانی رو از دست ندید

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

سولماز محبت :

وای خیلی عالیع دیگه نیازی به هر دفعه خط چشم کشیدن و دردسراش نیست

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله دقیقا همینطوره عزیزم

  0 0

سمیرا احمدی :

کارتون حرف نداره من خودم پیشتون خط چشم زدم واقعا ممنونم از خدمات کارتون

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

مبارکتون باشه عزیزم

  0 0

سمیه عینی :

از نظر من بن مژه خیلی شیک تره مرسی از مطالب مفیدتون

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

خواهش میکنم عزیزم

  0 0

الهه تنها :

ماندگاره ؟ موقت یا دایم

  0 0 ارسال پاسخ

میکاپ آرتیست :

بله عزیزم تتو دائم میشه

  0 0

  چهل و شش     -     10   =

آموزش های تیفانی

بیشتر >>