مانیکور و پدیکور

 • 0 نظر
 • 3761 بازدید
 • یکشنبه 28 بهمن 1397

مانیکور و پدیکور
مانیکور و پدیکور
4.3 از 5 بوسیله 15 رای
سالن تیفانی لانژ اولین نیل بار تهران متخصص در مانیکور و پدیکور

مانیکورو پدیکور و تاثیر آن بر زیبایی

مانیکور چیست؟

مانیکور شامل درست کردن و حالت دادن به ناخن‌های دست و ماساژ دادن آن‌ها می‌شود. برای انجام مانیکور محیط انجام این کار حتما تمیز و ضدعفونی باشد تا از پخش شدن عفونت و آلودگی‌ها توسط وسایل مانیکور جلوگیری شود. یک مانیکور حرفه‌ای بر پایه‌ی تمیز کردن و استفاده از لوسیون‌هایی است که به طور کامل پوست را پاکسازی می‌کند. این عمل باعث می‌شود هر نوع آلودگی و سلول‌های مرده از پوست پاک شده و دست‌ها تمیز، نرم و بدون چروک شوند.

نمونه هایی از مانیکور و پدیکور سالن تیفانی

 مانیکور و پدیکور -6  مانیکور و پدیکور -8  مانیکور و پدیکور -7  مانیکور و پدیکور -5  مانیکور و پدیکور -4  مانیکور و پدیکور -3  مانیکور و پدیکور -2  مانیکور و پدیکور -1

معمولا این خدمات شامل ماساژ دست، سوهان ناخن، مرتب کردن شکل ناخن‌ها با گرفتن پوست اضافه دور ناخن، لایه برداری از پوست دست ، تقویت ناخن و در نهایت لاک زدن می‌شود. در حقیقت پکیج خدماتی که برای مانیکور ناخن دریافت می‌کنید برای زیباتر کردن دستان و ناخن‌های شما است و موجب می‌شود احساس خوبی داشته باشید. اگر به طور مرتب برای مانیکور ناخن مراجعه کنید متوجه خواهید شد دستانتان پوستی نرم‌تر از گذشته دارند و همیشه زیبا با ناخن‌های یکدست و مرتب هستند

مانیکور همراه با جوان سازی پوست تیفانی

دنبال کاشت پودر ناخن هستی؟؟؟ و جای خوبی رو برای اون نمیشناسی؟ با ما همراه باش

پدیکور چیست؟

 پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا گرفته شده و همچنین پوسته های اضافه کف پا که باعث آزار می شود گرفته خواهد شد و با این کار از ترک زدن پاشنه پا نیز جلوگیری  خواهید کرد. پوست را پاکسازی کرده و همچنین هر قسمت پینه بسته و سختی که در کف پا باشد را تمیز و حذف می‌کند. این کار نه تنها باعث زیباتر شدن پا می‌شود، بلکه توزیع وزن  روی آن‌ها را نیز راحت‌تر می‌کند. کارهاییست که برای زیباتر شدن و بهبود وضعیت ناخن و پوست پا انجام می‌شود. پاها قلب دوم هر فرد هستند که روزانه بیش از بخش‌های دیگر بدن فعالیت می‌کنند و نیاز به استراحت و بخصوص ماساژ دارند.


مانیکور، و پدیکور شامل ماساژ  پوست در کنار لایه برداری می شود. این ماساژ در کنار ایجاد ریلکسیشن به جریان خون شما نیز کمک می کند. این امر در کاهش درد و توزیع حرارت به تمام نقاط بدن در فصل سرما کمک می کند.کوکتل پدیکور چیست؟

کوکتل های پدیکور اسپا کوکتل با نمک دریایی طبیعی و مواد کاملا ارگانیک و طبیعی باعث نرم شدن پوست پا و دست شما می شود و به خاطر نمک دریایی باعث سم زدایی بدن می شود.

پارافین تراپی چیست؟

پارافین تراپی یا پارافین درمانی، یک روش درمانی جدید است که همان طور که از خاصیت پارافین برمی آید، مربوط می شود به حرارت و گرمازایی آن که می تواند در تسکین درد دست ها، پاها، مفاصل و عضلات، که این نوع درمان سبب افزایش توان حرکتی در افراد مبتلا به آرتروز ، بورسیت و سایر درد های مزمن موثر باشد، ضمن اینکه همین گرم شدن، می تواند پوستی زیبا، نرم و صاف را هم ایجاد کند و به همین خاطر مصارف غیر درمانی هم دارد.

 

برای کاشت ژل ناخن هم میتوانید به متخصصین کاشت ناخن تیفانی اعتماد کنید

 

 

تماس با ما


تصاویر جانبی

 پدیکور و مانیکور -1
 پدیکور و مانیکور -2
 پدیکور و مانیکور -1
 پدیکور و مانیکور -6
 پدیکور و مانیکور -7
 پدیکور و مانیکور -3
 پدیکور و مانیکور -2
 پدیکور و مانیکور -4

آموزش های تیفانی

بیشتر >>