میکروپیگمنتیشن

 • 0 نظر
 • 2675 بازدید
 • یکشنبه 28 بهمن 1397

میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن
4.5 از 5 بوسیله 2 رای
جدید ترین روش آرایش دائم میکروپیگمنتیشن در سالن تخصصی تیفانی لانژ

میکروپیگمنتیشن ابروچیست؟

میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می‌شود، میکروپیگمنتیشن با وارد کردن رنگ‌های معدنی ضدحساسیت در زیر پوست با کمک سوزن‌های بسیا ریز و باریک انجام می‌شود. رنگ در واقع وارد دومین لایه از پوست می‌شود و کاملا ملایم و طبیعی، باعث ایجاد جلوه‌ای خاص در لب‌ها، چشم یا ابرو می‌شود.

این روش با تاتوهای آرایشی متفاوت است. یکی از مهم ترین تفاوت‌های آن این است که در میکروپیگمنتیشن از پیگمنت‌هایی استفاده می‌شود که با جوهر تاتو تفاوت دارند. با یک وسیله غیر الکتریکی این کار انجام می‌ شود و درد و سوزش کمتری دارد. خطوط ایجاد شده برای ابرو، به شکلی نامنظم و ریز و درشت است که همین مسئله سبب می‌شود، ابرو نمایی طبیعی‌تر و زیباتر به خود بگیرد. 

سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد.  کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌های یکبار مصرف در دستگاه‌های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر است. سوزن کارتریج های استاندارد کاملا تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام میدهند.

در ترمیم‌ها امکان اصلاح رنگ وجود دارد ولی حذف رنگ مستلزم گذشت زمان است و شانس ازبین بردن کامل آن با لیزر خیلی زیاد نیست. 

میکروپیگمنتیشن فرآیندی است که با استفاده از آن رنگدانه های معدنی و کاملا طبیعی با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتشین در زیر پوست وارد می شود. معمولا این رنگدانه ها تا دو لایه به زیر پوست نفوذ می کنند. میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی ، متعادل سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می شود.

در این روش ابتدا شکل ابرو طراحی شده و سپس با استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن خطوط ظریف و باریک به شکل تارهای مو طراحی می شود و در نهایت یک ابرو با رنگ و آرایش دائمی برای افراد ایجاد خواهد شد. سوزن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت میکروپیگمنتیشن محسوب می گردد. کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن است که یکبار مصرف است و به جای سوزن‌های یکبار مصرف در دستگاه‌های سنتی تاتو به کار می‌رود که با سیستم بسته‌ای که دارند، تضمین‌کننده عدم‌برگشت خون و انتقال ترشحات از فردی به فرد دیگر است. علاوه بر کاربردهای این روش در امور زیبایی، در امور درمان هم می‌توان از میکروپیگمنتیشن برای مداوای مشکلاتی مانند ویتیلیگو (بیماری برص یا پیسی) یا اصلاح جای زخم یا کلوئید کمک گرفت. هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن عمیق تر کار میشود و ماندگاری اش بیشتر میباشد.

نمونه هایی از میکروپیگمنتیشن ابرو تیفانی

 میکروپیگمنتیشن تیفانی -1  میکروپیگمنتیشن تیفانی -3  میکروپیگمنتیشن تیفانی -4

 میکروپیگمنتیشن تیفانی -1

از کارهای میکروبلدینگ تیفانی دیدن فرمایید

 تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در چیست ؟

ابزار مورد استفاده در این دو تکنیک متفاوت بوده به نحوی که در بلیدینگ از یک قلم دستی بدون موتور و در پیگمنتیشن از یک قلم ماشینی دارای انواع سوزن و یا کارتریج استفاده می نماییم.

در بلیدینگ خطوط هاشور به صورت سطحی و نازک ایجاد می شود به نحوی که ظاهر آن طبیعی تر از هاشور ایجاد شده توسط میکروپیگمنتیشن می باشد.
ماندگاری میکروپیگمنتیشن بیشتر از بلیدینگ می باشد.
زمان ترمیم میکروپیگمنتیشن معمولاً هر شش تا هشت ماه یکبار بوده ودر میکروبلیدینگ به هر پنج تا شش ماه تقلیل می یابد.

 در زیر نمونه ای از میکروپیگمنتیشن رو مشاهده میکنید

ترمیم میکروپیگمنتیشن 

بافت مو های جذاب و به روز رو با تیفانی تجربه کن

 

تماس با ما


تصاویر جانبی

 میکروپیگمنتیشن -4
 میکروپیگمنتیشن -3
 میکروپیگمنتیشن -2
 میکروپیگمنتیشن -1
 میکروبلدینگ -5

آموزش های تیفانی

بیشتر >>