میکرو بلدینگ

 • 0 نظر
 • 4005 بازدید
 • یکشنبه 28 بهمن 1397

میکرو بلدینگ
میکرو بلدینگ
4.09 از 5 بوسیله 22 رای
جدید ترین روش آرایش دائم میکرو بلدینگ در سالن تخصصی تیفانی لانژ

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

شیدینگ ابرو و میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابروها است.

موهای کشیده شده حاصل از میکروبلیدینگ معمولا روی قسمت جلویی (تاج) و بالایی ابرو برای به وجود آوردن حالتی طبیعی و زیبا کشیده می شود. اما شیدینگ ابرو در پایه ابرو تا میانه های آن کشیده می شود. با این تکنیک محل هایی از ابرو که خراب شده اند و یا بدون خط باقی مانده اند به صورت طبیعی کاملا پر می شوند و مدل بهتر و واضح تری به ابروها می دهند.

میگروبلیدینگ و شیدینگ ابرو در کنار هم می توانند حالت آمبره – سایه روشن – (روشن به تیره) کردن ابرو، برای مثال روشن تر بودن قسمت تاج ابروی تیره تر بون بدنه و دم آن، استفاده شوند.

 میکرو بلدینگ تیفانی -1  میکروبلدینگ تیفانی -1  میکروبلدینگ تیفانی -2  میکروبلدینگ تیفانی -3  میکروبلدینگ تیفانی -4

 این روش در مقایسه با روش های قدیمی و سنتی که با استفاده از دستگاه انجام می شدند، روشی نیمه دائمی است. 

دراین روش از چندین سوزن کوچک با صدها ضربه کوچک برای افزودن رنگدانه دائمی به پوست استفاده می شود این سوزن ها با تیغه های استاندارد ابرو متفاوت است، زیرا هر چرخه ای بوسیله دست ایجاد می شود و یک خط نازک و طبیعی را می سازد که با موهای موجود در ابرو ترکیب می شود که بافتی ایجاد می کنند که به نظر می رسد فرد موهای ابرو طبیعی خود را دارد. طراحی ابرو با میکروبلیدینگ معمولا ۲ ساعت طول می‌کشد.

مدل ابروها را به وسیله یک مداد ابرو بر روی صورت فرد طراحی نموده وسپس با همکاری و مشورت فرد نسبت به ایجاد تغییرات در ظاهر شکل طراحی شده اقدام میشود. بهترین فرم طراحی فرمیست که به فرم طبیعی ابروهای فرد نزدیک بوده و سبب ظاهری غیر متعارف در چهره فرد نمی گردد.

افرادی که باردار هستند، مستعد ابتلا به کلوئید هستند و یا پیوند عضو انجام داده اند نباید میکرو بلدینگ انجام دهند. اگر شما بیماری کبد خطرناکی دارید  یا یک بیماری ویروسی مثل هپاتیت دارید، باید قبل از انجام این روش حتما به تکنسین خود اطلاع بدید و این کا را با احتیاط انجام دهید. 

میکروبلیدینگ جدیدترین شیوه برای آرایش دائم ابروها به شمار می آید. مهمترین مزیت میکروبلیدینگ دائمی بودن و طبیعی بودن نتایج کار است به نحوی که تشخیص هاشورهای کرکی ایجاد شده توسط این تکنیک در لابه لای موهای ابرو از موهای طبیعی ابرو بسیار دشوار است.این تکینیک برای آرایش دائمی ابرو، چشم و صورت کاربرد دارد.

میکروبلیدینگ به وسیله نوعی قلم تاچ انجام می شود. بر روی نوک دستگاه میکروبلیدینگ یک قطعه که دارای  سوزن های ریز و به هم پیوسته که همانند تیغ ( بلید ) میباشد نصب شده است فرد متخصص و آموزش دیده در این زمینه به وسیله این دستگاه می تواند خطوط هاشور مانند بسیار ریز و کرکی شکلی به طور نامساوی و در جهت رشد ابروها در لا به لای موهای ابرو ایجاد نماید. بنابراین پس از بی حسی موضعی ابروها قلم زدن ابروها آغاز می شود و سپس با تزریق رنگ گیاهی در لابه لای خطوط قلم زده به بافت پوست این فرایند به پایان می رسد .

 اثرات میکرو بلدینگ تا 12 تا 24 ماه بسته به نوع پوست، باقی می ماند و پس از آن رنگدانه ها از بین می روند

در زیر نمونه هایی از میکروبلدینگ تیفانی لانژ را مشاهده می کنید:

 میکروبلدینگ تیفانی -1

میکروپیگمنیشن سالن تیفانی را مشاهده نمایید

زیبایی ابروی خودتون رو به تیفانی لانژ بسپارید!

 همانطور که مشاهده می کنین ابروی کم پشت با میکرو بلدینگ تیفانی به ابروهایی پهن و هالییودی تبدیل شده!

 میکرو بلدینگ تیفانی -2

در زیر ویدئوی ابرو نهایی رو مشاهده میکنید


   شینیون مو تیفانی مبتنی بر مد های روز 

شما هم اگر از مداد کشیدن های طولانی و کم پشتی ابروهایتان رنج می برید و یا به فکر زیبا تر شدن ابروهایتان هستید زیبایی تان را به تیفانی لاتژ بسپارید!

 

تماس با ما


تصاویر جانبی

 میکروبلدینگ -3
 میکروبلدینگ -4
 میکروبلدینگ -5
 میکروبلدینگ -6
 لیفت و لمینت مژه -1
 میکروبلدینگ -1
 میکروبلدینگ -2

آموزش های تیفانی

بیشتر >>