کاشت پودر ناخن

 • 0 نظر
 • 2717 بازدید
 • شنبه 27 بهمن 1397

کاشت پودر ناخن
کاشت پودر ناخن
3.75 از 5 بوسیله 8 رای
بهترین متد کاشت پودر ناخن در سالن تیفانی لانژ

کاشت ناخن

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.

 کاشت ناخن پودری (بهترین نوع کاشت ناخن)

کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است. در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ است از اوایل ناخن می چسبند و به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد ضد قارچ و بعد شروع به زدن مواد کاشت روی ناخن می کنند. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند. برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله ی درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.

از نمونه کارهای ژلیش ناخن تیفانی دیدن کنید
 کاشت پودر ناخن -1  کاشت پودر ناخن -2  کاشت پودر ناخن -1 

چگونگی انجام کاشت ناخن پودری

در روش کلاسیک کاشت ناخن پودری از پودر اکریلیک و لیکوئید مخصوص به آن که فرمولاسیون هر یک با دیگری متناسب و سازگار است برای ساخت ماده ای خمیری شکل استفاده می شود که همچون لایه ای سخت روی سطح ناخن ها را پوشانده و پس از فرم دهی و سوهان کشی، زیبایی خاصی را به ناخن های طبیعی افراد می بخشد. در ابتدا مانیکور کاملی به وسیله سوهان برقی و دستی برای آماده سازی ناخن ها جهت کاشت ناخن پودری انجام می شود. سپس از ماده ای به نام ضد قارچ برای ضد عفونی کردن سطح ناخن ها استفاده شده و از پرایمر که حالت چسب مانند آن کمک به دوام کار می نماید استفاده می کنیم. سپس کاشت ناخن پودری را که روش دقیق آن را شرح خواهیم داد انجام داده و در انتها از لاک ناخن استفاده می کنیم.

انواع پودر برای کاشت ناخن

• پودر اکریلیک صورتی
• پودر اکریلیک کلیر (کریستالی)
• پودرهای رنگی اکریلیک
• پودرهای کاور (پوشاننده)

 کاشت پودر ناخن -1  کاشت پودر ناخن -2  کاشت پودر ناخن -3  کاشت پودر ناخن -4  کاشت پودر ناخن -5

ویدئویی از کاشت ناخن با ابزار در تیفانی

تماس با ما


تصاویر جانبی

 خدمات ناخن -1
 خدمات ناخن -2
 خدمات ناخن -3
 کاشت پودر ناخن -1

آموزش های تیفانی

بیشتر >>